Hakkımızda

HAKKIMIZDA 
Sürekli gelişen ve kendini yenileyen Tekstil Sektörünün inovasyonunu yöneten bir firma haline gelen MY HOME TR,  evlerinize konfor ve şıklığı getirmek amacıyla kurulmuştur. 
İnsanlığın dünden bu güne gelen atılımları ve  yaratıcılığını yansıtan ürünlerle, yaşam alanlarınızı rahatlığınızın baş kenti yapmaya hazırız. 
Pamuğun maharetli eller tarafından işlenip, son teknolojik yapıyla tasarım atölyelerinden çıkmış halini siz değerlü müşterilerimize sunmak için hizmet vermekteyiz.  Yatak odalarınızı en trend desenler ve dinamik renklerin bir bütün oluşturduğu Tektil ürünlerimizle, yaşamlarınıza dokunuruz. 
Uluslararası hizmet standartları ve güvenilir imalatın son kullanıcıyla buluşmasını sağlayan MY HOME TR, yurt içi ve dışı satışlarıyla hedeflerini inovatif seviyelere çıkartmaktadır.
Modayı en çok tercih edilen ürünlerle buluşturan firmamız kullanışlı, her zevke hitap eden ürün skalasıyla müşterilerine dürüst hizmetin ışığını sunmaktadır. 
Banyo takımlarından Genç odalarına kadar bir çok kategoride tasarım, yenilikçi ve teknolojinin ruhunu yansıtan ürünlerimizle odalarınıza yeni bir soluk getirmek için buradayız. 
Yaşam alanlarınıza renk katmak için tek ihtiyacınız  MY HOME TR...